Kadziełka Stożkowe

Kadzidełka stożkowe wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Niewielkie stożki zapewniają długi czas palenia, wypełniając wnętrze aromatycznym i intensywnym zapachem. Duży wybór rodzajów pozwala na znalezienie idealnej woni dla każdego. Kadzidełka posiadają właściwości relaksujące i odprężające – pozytywnie wpływają na nastrój oraz poprawiają samopoczucie. 

Kadziełka Stożkowe

Znaleziono 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Kadzidełka stożkowe - Lawenda - 10 sztuk

Kadzidełka stożkowe o zapachu Lawenda wykonane z doskonałej jakości naturalnych składników. Objętość stożków zapewnia odpowiedni czas palenia, dzięki czemu wnętrze wypełnione jest aromatycznym i intensywnym zapachem przez długi czas. Ze względu na właściwości relaksujące i odprężające, kadzidełka doskonale wpływają na nastrój oraz poprawiają samopoczucie. Idealnie sprawdzą się podczas medytacji, odpoczynku lub wykonywania czynności w pracy. Naturalne zapachy posiadają również właściwości zdrowotne – łagodzą bóle głowy, udrażniają drogi oddechowe, pozytywnie wpływają na psychikę, redukują stres i napięcie.

Cena 7,70 zł

Kadzidełka stożkowe - Róża północy - 10 sztuk

Kadzidełka stożkowe o zapachu Róża północy wykonane z doskonałej jakości naturalnych składników. Objętość stożków zapewnia odpowiedni czas palenia, dzięki czemu wnętrze wypełnione jest aromatycznym i intensywnym zapachem przez długi czas. Ze względu na właściwości relaksujące i odprężające, kadzidełka doskonale wpływają na nastrój oraz poprawiają samopoczucie. Idealnie sprawdzą się podczas medytacji, odpoczynku lub wykonywania czynności w pracy. Naturalne zapachy posiadają również właściwości zdrowotne – łagodzą bóle głowy, udrażniają drogi oddechowe, pozytywnie wpływają na psychikę, redukują stres i napięcie.

Cena 7,70 zł

Kadzidełka stożkowe - Wanilia - 10 sztuk

Kadzidełka stożkowe o zapachu Wanilia wykonane z doskonałej jakości naturalnych składników. Objętość stożków zapewnia odpowiedni czas palenia, dzięki czemu wnętrze wypełnione jest aromatycznym i intensywnym zapachem przez długi czas. Ze względu na właściwości relaksujące i odprężające, kadzidełka doskonale wpływają na nastrój oraz poprawiają samopoczucie. Idealnie sprawdzą się podczas medytacji, odpoczynku lub wykonywania czynności w pracy. Naturalne zapachy posiadają również właściwości zdrowotne – łagodzą bóle głowy, udrażniają drogi oddechowe, pozytywnie wpływają na psychikę, redukują stres i napięcie.

Cena podstawowa 7,70 zł Cena 7,47 zł
  • -3%
  • -3%

Kadzidełka stożkowe - Opium- 10 sztuk

Kadzidełka stożkowe o zapachu Opium wykonane z doskonałej jakości naturalnych składników. Objętość stożków zapewnia odpowiedni czas palenia, dzięki czemu wnętrze wypełnione jest aromatycznym i intensywnym zapachem przez długi czas. Ze względu na właściwości relaksujące i odprężające, kadzidełka doskonale wpływają na nastrój oraz poprawiają samopoczucie. Idealnie sprawdzą się podczas medytacji, odpoczynku lub wykonywania czynności w pracy. Naturalne zapachy posiadają również właściwości zdrowotne – łagodzą bóle głowy, udrażniają drogi oddechowe, pozytywnie wpływają na psychikę, redukują stres i napięcie.

Cena 7,70 zł

Kadzidełka stożkowe - Jaśmin - 10 sztuk

Kadzidełka stożkowe o zapachu Jaśmin wykonane z doskonałej jakości naturalnych składników. Objętość stożków zapewnia odpowiedni czas palenia, dzięki czemu wnętrze wypełnione jest aromatycznym i intensywnym zapachem przez długi czas. Ze względu na właściwości relaksujące i odprężające, kadzidełka doskonale wpływają na nastrój oraz poprawiają samopoczucie. Idealnie sprawdzą się podczas medytacji, odpoczynku lub wykonywania czynności w pracy. Naturalne zapachy posiadają również właściwości zdrowotne – łagodzą bóle głowy, udrażniają drogi oddechowe, pozytywnie wpływają na psychikę, redukują stres i napięcie.

Cena 7,70 zł

Kadzidełka stożkowe - Drzewo sandałowe - 10 sztuk

Kadzidełka stożkowe o zapachu Drzewa sandałowego wykonane z doskonałej jakości naturalnych składników. Objętość stożków zapewnia odpowiedni czas palenia, dzięki czemu wnętrze wypełnione jest aromatycznym i intensywnym zapachem przez długi czas. Ze względu na właściwości relaksujące i odprężające, kadzidełka doskonale wpływają na nastrój oraz poprawiają samopoczucie. Idealnie sprawdzą się podczas medytacji, odpoczynku lub wykonywania czynności w pracy. Naturalne zapachy posiadają również właściwości zdrowotne – łagodzą bóle głowy, udrażniają drogi oddechowe, pozytywnie wpływają na psychikę, redukują stres i napięcie.

Cena 7,70 zł

Stożki wykorzystywane mogą być podczas medytacji, odpoczynku, kąpieli w wannie lub romantycznej kolacji we dwoje. Naturalny zapach pomaga w skupieniu, dlatego też kadzidełka doskonale sprawdzą się podczas wykonywania czynności w biurze. Ich atutem są również właściwości zdrowotne – łagodzą bóle głowy, udrażniają drogi oddechowe, redukują stres oraz napięcie. Stożek umieszczony w kominku zapewnia nam nie tylko niezapomniane wrażenia zapachowe, ale również wizualne, ponieważ dym efektownie  płynie w dół kominka.
Szukasz naturalnych zapachów, które wypełnią Twoje wnętrza? Kadzidełka stożkowe są idealną alternatywą dla tradycyjnych odświeżaczy powietrza. W połączeniu z kominkiem stanowią dodatkową dekorację w pomieszczeniu. Wybierz swój ulubiony zapach i rozkoszuj się intensywną wonią naturalnych aromatów!

4