Kadzidełka tradycyjne

Kadzidełka tradycyjne wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromny wybór zapachów pozwala na znalezienie idealnej woni dla każdego. Po zapaleniu wnętrze wypełnia intensywny aromat. Kadzidełka słyną z właściwości odprężających oraz uspokajających, wykorzystywane mogą być zatem podczas odpoczynku bądź medytacji. Sprawdzą się w każdych warunkach – w trakcie romantycznej kolacji we dwoje, relaksacyjnej kąpieli w wannie lub wymagającej skupienia pracy w biurze. Naturalne zapachy bezpośrednio wpływają na nasze zdrowie: poprawiają samopoczucie, łagodzą bóle głowy, udrażniają drogi oddechowe, redukują stres oraz napięcie. 

Kadzidełka tradycyjne

Znaleziono 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Kadzidełka Satya Jaśmin 15szt

Kadzidełka tradycyjne Jaśmin  sandałowe wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromne bogactwo aromatu wypełnia wnętrze niezależnie od jego wielkości. Kadzidełka o właściwościach odprężających i relaksujących, doskonale wpływają na nastrój oraz samopoczucie. Wspaniale sprawdzą się zatem podczas odpoczynku lub medytacji. Ich wyciszający charakter pozwala na większe skupienie, dzięki czemu kadzidełka tradycyjne palone mogą być również podczas wykonywania czynności w biurze. Naturalna woń pozytywnie wpływa na zdrowie – łagodzi bóle głowy, udrażnia drogi oddechowe, uwalnia od stresu oraz napięcia.

Cena 7,00 zł

Kadzidełka Satya Incense PIENIĄDZE Indyjskie 15 szt

Kadzidełka tradycyjne o zapachu pieniędzy wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromne bogactwo aromatu wypełnia wnętrze niezależnie od jego wielkości. Kadzidełka o właściwościach odprężających i relaksujących, doskonale wpływają na nastrój oraz samopoczucie. Wspaniale sprawdzą się zatem podczas odpoczynku lub medytacji. Ich wyciszający charakter pozwala na większe skupienie, dzięki czemu kadzidełka tradycyjne palone mogą być również podczas wykonywania czynności w biurze. Naturalna woń pozytywnie wpływa na zdrowie – łagodzi bóle głowy, udrażnia drogi oddechowe, uwalnia od stresu oraz napięcia.

Cena 6,00 zł

Kadzidełka Satya Emotion 15szt

Kadzidełka tradycyjne Satya Emotiom wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromne bogactwo aromatu wypełnia wnętrze niezależnie od jego wielkości. Kadzidełka o właściwościach odprężających i relaksujących, doskonale wpływają na nastrój oraz samopoczucie. Wspaniale sprawdzą się zatem podczas odpoczynku lub medytacji. Ich wyciszający charakter pozwala na większe skupienie, dzięki czemu kadzidełka tradycyjne palone mogą być również podczas wykonywania czynności w biurze. Naturalna woń pozytywnie wpływa na zdrowie – łagodzi bóle głowy, udrażnia drogi oddechowe, uwalnia od stresu oraz napięcia.

Cena 7,00 zł

Kadzidełka Satya Róża 15szt

Kadzidełka tradycyjne Satya Róża wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromne bogactwo aromatu wypełnia wnętrze niezależnie od jego wielkości. Kadzidełka o właściwościach odprężających i relaksujących, doskonale wpływają na nastrój oraz samopoczucie. Wspaniale sprawdzą się zatem podczas odpoczynku lub medytacji. Ich wyciszający charakter pozwala na większe skupienie, dzięki czemu kadzidełka tradycyjne palone mogą być również podczas wykonywania czynności w biurze. Naturalna woń pozytywnie wpływa na zdrowie – łagodzi bóle głowy, udrażnia drogi oddechowe, uwalnia od stresu oraz napięcia.

Cena 7,00 zł

Kadzidełka Satya Pozytywne emocje 15szt

Kadzidełka tradycyjne Satya Pozytywne emocje wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromne bogactwo aromatu wypełnia wnętrze niezależnie od jego wielkości. Kadzidełka o właściwościach odprężających i relaksujących, doskonale wpływają na nastrój oraz samopoczucie. Wspaniale sprawdzą się zatem podczas odpoczynku lub medytacji. Ich wyciszający charakter pozwala na większe skupienie, dzięki czemu kadzidełka tradycyjne palone mogą być również podczas wykonywania czynności w biurze. Naturalna woń pozytywnie wpływa na zdrowie – łagodzi bóle głowy, udrażnia drogi oddechowe, uwalnia od stresu oraz napięcia

Cena 7,00 zł

Kadzidełka Satya Trawa cytrynowa 15szt

Kadzidełka tradycyjne Satya Trawa cytrynowa wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromne bogactwo aromatu wypełnia wnętrze niezależnie od jego wielkości. Kadzidełka o właściwościach odprężających i relaksujących, doskonale wpływają na nastrój oraz samopoczucie. Wspaniale sprawdzą się zatem podczas odpoczynku lub medytacji. Ich wyciszający charakter pozwala na większe skupienie, dzięki czemu kadzidełka tradycyjne palone mogą być również podczas wykonywania czynności w biurze. Naturalna woń pozytywnie wpływa na zdrowie – łagodzi bóle głowy, udrażnia drogi oddechowe, uwalnia od stresu oraz napięcia

Cena 7,00 zł

Kadzidełka Nag Champa 15szt

Kadzidełka tradycyjne NAG CHAMPA  wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromne bogactwo aromatu wypełnia wnętrze niezależnie od jego wielkości. Kadzidełka o właściwościach odprężających i relaksujących, doskonale wpływają na nastrój oraz samopoczucie. Wspaniale sprawdzą się zatem podczas odpoczynku lub medytacji. Ich wyciszający charakter pozwala na większe skupienie, dzięki czemu kadzidełka tradycyjne palone mogą być również podczas wykonywania czynności w biurze. Naturalna woń pozytywnie wpływa na zdrowie – łagodzi bóle głowy, udrażnia drogi oddechowe, uwalnia od stresu oraz napięcia.

Cena 7,00 zł

Kadzidełka Satya Drzewo sandałowe 15szt

Kadzidełka tradycyjne Satya Drzewo sandałowe wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników. Ogromne bogactwo aromatu wypełnia wnętrze niezależnie od jego wielkości. Kadzidełka o właściwościach odprężających i relaksujących, doskonale wpływają na nastrój oraz samopoczucie. Wspaniale sprawdzą się zatem podczas odpoczynku lub medytacji. Ich wyciszający charakter pozwala na większe skupienie, dzięki czemu kadzidełka tradycyjne palone mogą być również podczas wykonywania czynności w biurze. Naturalna woń pozytywnie wpływa na zdrowie – łagodzi bóle głowy, udrażnia drogi oddechowe, uwalnia od stresu oraz napięcia.

Cena 7,00 zł

Kadzidełka tradycyjne doskonale prezentują się w każdym wnętrzu – salonie, sypialni, łazience lub biurze. Ze względu na walory estetyczne stanowią dodatkową dekorację w pomieszczeniu. Powszechnie wykorzystuje się je w aromaterapii, ponieważ nie zawierają sztucznych substancji oraz aromatów. Kadzidełka są idealną alternatywą dla tradycyjnych odświeżaczy powietrza.
Chcesz wypełnić swoje wnętrza intensywnym i naturalnym zapachem? Wybierz spośród oferowanych przez nas produktów swoją ulubioną woń oraz zapewnij domownikom niezapomniane wrażenia zapachowe. Eleganckie i smukłe pałeczki zajmują niewiele miejsca, a ich aromat pobudza zmysły.

4